Kocyk RYBKI z bawełny organicznej, 100 x 130 cm

  • • 100 % bawełny organicznej z certyfikatem GOTS
  • • koc dwustronny , po lewej stronie ma odwrotność kolorów
  • • mięsisty i przyjemny w dotyku
  • • bezpieczny dla skóry maluszka
  • DOSTĘPNY W INNYCH KOLORACH: Sprawdź kolory dla produktu Mój Kocyk zodiak
  • Kocyk RYBKI z bawełny organicznej, 100 x 130 cm
  • Kocyk RYBKI z bawełny organicznej, 100 x 130 cm
Producent: Martello
Kod produktu: 26006P
off white 03 / beż /  taśma ciemnoniebieskajasnoniebieski / ciemnoniebieski /  taśma landrynka
174,00 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
?

Imię może być w zdrobnieniu ( Kubuś ) lub w oficjalnej formie ( Jakub ). Możesz napisać imię wszystkimi literami wielkimi ( KUBUŚ ) lub tylko pierwsza litera wielka ( Kubuś ).

?

Napisz, jeśli chcesz zwrócić nam na coś szczególną uwagę np.żebyśmy oznaczyli inaczej któreś dane, albo napisali je w innej kolejności. W tym oknie nie umieszczaj dodatkowych dedykacji ani napisów na kocyk, nie będziemy mogli ich zrealizować.

Nasze certyfikaty
Global Organic Textile Standard CU

Ten produkt posiada certyfikat Global Organic Textile Standard CU 832395.

Oznaczenie GOTS z numerem certyfikatu na wszywce daje Tobie pewność, że cały cykl produkcyjny jest pod kontrolą międzynarodowej organizacji Control Union. Bawełna pochodzi z upraw organicznych, przędza nie zawiera toksycznych związków a olej do maszyn - metali ciężkich.

Produkcja odbywa się bez chemikaliów, odpowiedzialnie wobec środowiska, ludzie pracują godnie, w bezpiecznych warunkach, a produkt jest zdrowy i trwały na lata.

Opis

Ten kocyk będzie doskonałym prezentem dla małego fana rybek. Możesz być pewien , że nasz kocyk jest w 100% bezpieczny dla skóry dziecka dzięki temu, że nie zawiera żadnych toksycznych substancji a wzory nie są nadrukiem lecz wynikiem użycia przędzy w innym kolorze. Jeżeli takie będzie Twoje życzenie możemy przygotować kocyk w dowolnej wersji kolorystycznej w ramach dostępnych kolorów widocznych dla kocyków z pełną personalizacją. Prosimy o taką informację w uwagach do zamówienia. Kocyk pakowany jest w ekologiczne pudełko z banderolą Martello.

Rady pielęgnacyjne:

 

  • Pierz w temp do 60°C
  • Nie biel, nie chloruj
  • Susz w suszarce bębnowej o niskich obrotach
  • Prasuj w temp. do 200 °C
  • Nie czyść chemicznie
Zapytaj o produkt
Parametry techniczne
Kolor:
jasnoniebieski / ciemnoniebieski / taśma landrynka
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
pixel