Co to jest Mój Kocyk?

2018-01-02
Co to jest Mój Kocyk?

Wyobraź sobie, że idziesz z pierwszą wizytą do rodziców i maleństwa. Obojętne kim dla nich jesteś, na pewno nie pójdziesz z pustymi rękoma. Mój Kocyk to chyba najwspanialszy prezent na taką okazję.

Jest to po pierwsze upominek dla rodziców - ponieważ cieszą się jak dzieci na widok danych swojego dziecka na kocyku. Sam widok pięknie umieszczonego imienia robi na nich wielkie wrażenie, co dopiero dzień urodzin, upamiętnienie godziny w której dziecko przyszło na świat, nie mówiąc o wzroście i wadze z tego dnia.

Po drugie jest to prezent użytkowy. Zarówno dla maleństwa jak dla rodziców.

Po trzecie jest naprawdę wysokiej klasy. Bawełna organiczna, z której jest zrobiony jest tak delikatna w chwycie i tak wytrzymała, że nie ma mowy o reklamacjach, zniszczeniu w praniu, strzępieniu się czy jakiejkolwiek tego rodzaju historii.

Po czwarte kocyk starcza na lata, znamy dzieci, które śpią pod nim do 6 roku życia.

Po piąte jest naprawdę eko. Poczytaj w zakłądce O NAS w jaki sposób go produkujemy. Nie tylko z czego, ale właśnie jak, ma ogromne znaczenie.

Macie do wyboru kilka fajnych wzorów Mojego Kocyka, oraz 12 wzorów ze znakami zodiaku. Nie zawsze znak zodiaku musi być traktowany jak znak astralny. Często wybiera się na przykład lwa ponieważ jest sympatycznym ornamentem na kocyku. Tak samo, jest wielki wybór kolorów. A jeśli nie zadawala Was błękit ani odmiany różu, ani też lavenda, żółty, beż, szarość, czerwień ... i tak dalej... to zawsze możesz do nas zadzwonić i zaproponować zestawienie kolorów od siebie. Jesteśmy pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 więc zadzwoń 42 677 22 50

Mój Kocyk robimy na zamówienie. Oczywiście. Nie leży on nigdzie w magazynie. To co na nim widzisz, wszystkie rysunki i napisy są dziane innym kolorem przędzy. Nigdy, przenigdy, nie znajdziesz na nim nadruku ani nawet haftu. Dlatego masz pewność, że cały kocyk powstaje specjalnie dla CIebie.

pixel